DulakRafałk

Dziękujemy wszystkim za wspólne świętowanie 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości!

Ze względu na ograniczenia związane z pandemią, tegoroczne obchody organizowane przez szkołę zostały przeniesione głównie do Internetu, dzięki czemu każdy mógł wziąć w nich udział. Podtrzymując tradycję szkoła zgłosiła swój udział w akcji "Szkoła do hymnu". Tym razem śpiewaliśmy wspólnie w swoich domach z rodziną i najbliżyszymi. Pani Marta Słaby przygotowała referat dla tych, którzy lubią czytać i wiedzieć więcej.

Samorząd Uczniowski, na szkolnym facebooku, rzucił wszystkim wyzwanie: Chellenge dla Niepodległej. Zadanie polegało na:

• Zrobieniu sobie zdjęcia w przebraniu patriotycznym (barwy narodowe, postać historyczna związana z odzyskaniem niepodległości
  • Zrobieniu zdjęcia flagi powieszonej na twoim domu
  • Nagraniu krótkiego filmiku, na którym śpiewacie jedną zwrotkę hymnu lub dowolnie wybranej pieśni patriotycznej

Zabawa była przednia. Dziękujemy uczniom i nauczycielom za włączenie się do wspólnego świętowania. Wyniki wyzwania możecie zobaczyć na szkolnym fanpage.

autor: P.Szajewski