20200227 112755

Zakończyła się VIII edycja projektu „Włącz myślenie, postaw na przedsiębiorczość”.

Wśród uczestników nie mogło zabraknąć naszych uczniów. Tym razem było to 11 osób z klas II E i II D pod opieką nauczycielki Beaty Floryan. Projekt to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania młodych ludzi w zakresie zdobywania wiedzy ekonomicznej oraz przedsiębiorczego myślenia. W tym roku były to dwie konferencje, dwa wykłady oraz całodzienne warsztaty, podczas których  uczniowie rywalizowali tworząc własne projekty. Uczestnicy za różne formy aktywności otrzymywali punkty rankingowe. Finał zmagań okazał się szczęśliwy dla Miłosza Jelińskiego z klasy II D, który zajął II miejsce wygrywając nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

autor: B. Floryan