Kronika wydarzeń

logo 65

IMG 3323

W dniu 2.01.2020 odbyła się nietypowa lekcja

wychowawcza klasy IDE. Na zajęcia zaproszony został absolwent naszej szkoły  Łukasz Smolarski, który od kilku lat prowadzi hobbystycznie prężnie rozwijający się kanał na You Tube „Biznes misja”, gdzie znajdziemy szereg wywiadów z ludźmi sukcesu z różnych dziedzin, w tym też z zakresu szeroko pojętej logistyki. Łukasz opowiadał o idei powstania pomysłu na takowe działania, trudności, jakie mogą się po drodze przydarzyć; motywował młodych do nauki i działań „ważne aby coś robić i każdy pomysł przekształcać w praktyczne działania, każdy pomysł jest dobry…”. Trzeba rozwijać swoje pasje, a szkoła jest doskonałym miejscem i czasem na to, aby zacząć to robić…Było wiele emocji, pytań i ciekawych dyskusji. Spotkanie zorganizował wychowawca klasy Dariusz Smolarski.

Autor: D. Smolarski

dyplom

DyplomPCK