Kronika wydarzeń

logo 65

IMG 32071

Miło nam poinformować, iż uczeń klasy IVD Damian Dulak

(wychowawca mgr Aneta Sułocha, opiekun merytoryczny mgr inż. Dariusz Smolarski) znalazł się wśród 59 uczniów z całej Polski, którzy zakwalifikowali się do etapu III olimpiady - finału. Przypomnijmy iż, pierwotnie do eliminacji szkolnych I stopnia przystąpiło ponad 6000 osób z całego kraju. Z naszej szkoły było to 22 uczniów, z czego tylko dwóch zakwalifikowało się do etapu II stopnia - okręgowego. Natomiast próg kwalifikacyjny znalezienia się w etapie centralnym - finale zawodów wyniósł 32 punkty; z okręgu Krakowskiego tylko cztery osoby osiągnęły tą granicę w tym Damian Dulak. Miał on do rozwiązania branżowy test wielokrotnego wyboru. Jest to ogromny sukces dla naszego ucznia i dla całej szkoły. Po raz trzeci w historii szkoły jesteśmy w finale Olimpiady Logistycznej…Odbędzie się on 19 marca 2020 roku w Poznaniu. Bardzo serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki mocno życząc zwycięstwa!

Autor: D. Smolarski

dyplom

DyplomPCK