20191206 104322

Po raz pierwszy w tym roku nasza szkoła wspierała akcję

Motomikołaje 2019. Możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy jednym ze współorganizatorów akcji. Wszystko dzięki pracy Samorządu Uczniowskiego. Akcję pilotował w szkole Kacper Dyrek. Nasi uczniowie pomagali motocyklistom kwestować w sądeckich marketach oraz zbierali dary na terenie naszej szkoły.Motomikołaje, Mikołaje na Motocyklach to coroczna akcja zainicjowana na naszym terenie przez MOTOSACZ.pl – motocyklistów z Nowego Sącza i okolic, mająca na celu wspomóc najbardziej potrzebujących w naszym regionie.Akcja polega na zbieraniu darów, zabawek, pomocy szkolnych, słodyczy itp. i dostarczeniu paczek na motocyklach właśnie do tych, którzy na Mikołaja nie mogą liczyć. Co roku odwiedzamy najbiedniejsze dzieciaki, szpitale, hospicja, rodziny zastępcze, domy dziecka, domy pomocy społecznej itp. aby choć na chwilę wywołać uśmiech na twarzach dzieciaków, osób chorych i tych o których bardzo często zapominamy.

Dziękujemy wszystkim uczniom za pomoc w przygotowaniu paczek dla najbardziej potrzebujących.

Autor: P. Szajewski