Kronika wydarzeń

logo 65

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów Wydarzenia2019_2020/OOL_2etap oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów Wydarzenia2019_2020/OOL_2etap oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

IMG 3126

W dniu 6.12.2019 odbył się w Krakowie w Zespole

Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej drugi etap XII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Wzięło w nim udział dwóch uczniów z naszej szkoły, kształcących się na kierunku technik logistyk: Kacper Kwiatkowski i Damian Dulak (obydwoje z klasy IVD), opiekunem ich był nauczyciel mgr inż. Dariusz Smolarski.  Uczniowie mięli do rozwiązania branżowy test wielokrotnego wyboru z zakresu logistyki magazynowej i transportu. Rywalizacja była zacięta. Trzymamy bardzo mocno kciuki by Kacper i Damian osiągnęli finał i już gratulujemy!!! Przypomnijmy, iż patronat nad wydarzeniem objęły: Stowarzyszenie „Sądecka Samochodówka”, firma „Zettransport” oraz firma „IBCS Poland”.

{gallery}Wydarzenia2019_2020/OOL_2etap{/gallery}

Autor: D. Smolarski

dyplom

DyplomPCK