Kronika wydarzeń

logo 65

20191206 101121

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy

mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony biegali po korytarzach uczniowie ubrani na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Na Sali gimnastycznej rozpoczął się turniej tenisa stołowego. Wszyscy jednak z utęsknieniem czekali na św. Mikołaja. Jaka była radość, gdy wreszcie pojawił się w szkole. Przybył w towarzystwie pięknych śnieżynek . Jak przystało na świętego swoją wizytę rozpoczął od gabinetu dyrektora szkoły, któremu też przyniósł podarek. Póżniej wędrował po wszystkich gabinetach, salach lekcyjnych, obdarowując wszystkich cukierkami.Gdziekolwiek się pojawił wzbudzał radość.Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu, który z takim entuzjazmem i oddaniem przygotował szkołę na spotkanie z św. Mikołajem. Pierwsze dekoracje świąteczne podkreślały wyjątkowość tego dnia.Dziękujemy panu Wiesławowi Bukowcowi, nauczycielowi wuefu, który zgodził się na prośbę SU i wcielił się w tym roku w postać Świętego. Niektórzy mówią, że był lepszy niż prawdziwy.

Dziękujemy również panu dyrektorowi Andrzejowi Górze, który zasponsorował nam prawie 10 kilogramów cukierków.

Autor: P. Szajewski

dyplom

DyplomPCK