Kronika wydarzeń

logo 65

IMG 2792

23.10.2019 odbyła się XII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej

przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Tym miłym akcentem otwarliśmy III Festiwal Logistyki w naszej szkole, pod hasłem którego przez cały rok odbywają się rozmaite wydarzenia o charakterze logistyczno – transportowym. W zawodach olimpijskich I stopnia udział wzięło 22 uczniów naszej szkoły, kształcących się na kierunkach: technik logistyk i technik spedytor. Mieli on do rozwiązania test branżowy składający się z 25 pytań jednokrotnego wyboru. Turniej otwarł uroczyście Dyrektor mgr inż. Maksymilian Zieliński, zaś nad całością zawodów czuwali nauczyciele: mgr Beata Floryan oraz mgr inż. Dariusz Smolarski. Patronat honorowy nad olimpiadą objęły: firma Zettransport, Stowarzyszenie Sądecka Samochodówka, firma IBCS Poland.

autor: D. Smolarski

 

dyplom

DyplomPCK