31 maja 2019 roku w Zespole Szkół Samochodowych odbył się

w ramach II Festiwalu Logistyki Konkurs Logistyczny dedykowany dla uczniów kształcących się w zawodach: Technik Logistyk i Technik Spedytor. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie klas: ID, IE, IIDE, IIIDE, którzy w bieżącym roku szkolnym otrzymali na I okres ocenę minimum dostateczną z każdego przedmiotu zawodowego.

Do Finału zakwalifikowały się następujące osoby:

KLASA ID: Wojciechowski Kamil, Bodziony Krystian, (Turek Mateusz, Mazurek Daniel – dogrywka*)

KLASA IE: Dziedzina Bartłomiej, Dudar Eryka, Groń Martyna
KLASA IIDE: Wańczyk Justyna, Marczyk Jakub, Kojs Filip
KLASA IIIDE: Mąka Arkadiusz, Salamon Jakub, (Sobczak Sebastian, Aleksandrowicz Hubert – dogrywka*)

Uczestnikom finału przypominamy o zapoznaniu się z regulaminem konkursu, oraz literaturą - dostępne na stronie internetowej szkoły: (http://www.zss-ns.internetdsl.plhttps://www.facebook.com/zssnowysacz)

Informacje organizacyjne:

II ETAP – Finał
1. Dogrywka* odbędzie się 7 czerwca 2019 roku o godzinie 8.00 w sali S3 i będzie trwać 30 minut; wyniki zostaną ogłoszone o godzinie 8.45

1. Pozostałych uczestników (finalistów) prosimy o przybycie 7 czerwca 2019 roku na godzinę 9.00 do sali S3.
  2. Eliminacje finałowe rozpoczną się o godzinie 9.15 i będą odbywać się według przewidzianych regulaminem zasad. Uczestnicy finałowych rozgrywek będą zwolnieni w tym dniu z całości zajęć lekcyjnych.
  3. Prosimy o przyjście w strojach galowych.
  4. Należy zabrać ze sobą długopis oraz ołówek.
  5. Wyniki zostaną ogłoszone po zakończeniu eliminacji finałowych i zamieszczone na stronie internetowej szkoły.

Więcej informacji można zasięgnąć u organizatorów:
- mgr inż. Dariusz Smolarski – przewodniczący Komitetu Konkursowego
- mgr Beata Floryan – zastępca przewodniczącego Komitetu Konkursowego
- Mariusz Gurgul – członek Komitetu Konkursowego
- Damian Dulak – członek Komitetu Konkursowego
- Zbigniew Chruślicki – członek Komitetu Konkursowego

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POMYSLNOŚCI W ELIMINACJACH FINAŁOWYCH!