Kronika wydarzeń

received 416252282278156

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej to konkurs skierowany

do uczniów szkół samochodowych z całej Polski. Finał turnieju odbył się drugiego dnia targów Poznań Motor Show  tj. 29.03.2019 roku. Była to jubileuszowa 25. edycji OTWS. Udział w niej wzięło ponad 300 uczniów  z całej Polski. Pula nagród wynosiła 150 tysięcy złotych.

Wśród laureatów wysokie miejsce zajęli uczniowie naszej szkoły Konrad Bednarski z klasy IV A Technikum Samochodowego który uplasował się na drugim miejscu, a trzecie zajął Łukasz Pyrdoł również z klasy IV A Technikum Samochodowego.

Nasza szkoła zajęła wysokie trzecie miejsce z suma punktów 124.3 tracąc do zwycięscy zaledwie  1.6  punktu. Reprezentowali ją wyżej wymieni uczniowie oraz uczeń klasy III B Technikum Samochodowego Norbert Gumulak.

Dużą zasługą w umiejętnościach uczniów poza ich zainteresowaniami była praca nauczycieli  kształcenia zawodowego: mgr inż. Maksymilian Zieliński, mgr inż. Lucjan Guśtak, mgr inż. Jarosław Adamczyk, mgr inż. Dariusz Śliwa, mgr inż. Mariusz Oleksy, mgr inż. Grzegorz Ledziński, mgr inż. Jarosław Szarota  mgr inż. Marek Rzaski.

Opiekę transportowa i motywacyjną sprawował mgr inż. Tomasz Kapturkiewicz.

Autor: T. Kapturkiewicz