Kronika wydarzeń

IMG 20190312 103100

12 marca odbył się IX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy

Logistycznej organizowany przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W zawodach wzięło udział sześcioro uczniów z naszej szkoły: Adam Nieć (IID), Jakub Marczyk (IIE), Damian Dulak (IIID), Mariusz Gurgul (IIID), Daniel Fryzowicz (IVD), Krzysztof Rodak (IVD). Mieli oni do rozwiązania test składający się z 25 pytań zamkniętych i 5 pytań otwartych z zakresu szeroko pojętej logistyki i biznesu. Dodatkowo przedstawiona została cała gama kierunków studiów, które być może zostaną kiedyś wybrane przez naszych uczniów…Należy dodać, iż propagowanie takowych przedsięwzięć znakomicie wpisuje się w myśl idei II Festiwalu Logistyki w naszej szkole…Opiekunem uczniów był nauczyciel Dariusz Smolarski.

Autor: D. Smolarski