Kronika wydarzeń

logo 65

 

IMG 20181207 105723

W dniu 7 grudnia bieżącego roku w Zespole Szkół nr 1 w Krakowie odbył się

drugi etap XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Przypomnijmy, iż Olimpiada Logistyczna od lat jest nie tylko wspaniałą wizytówką naszej szkoły, ale również skutecznym narzędziem popularyzowania logistyki wśród uczniów z całej Polski. Konkurs odbywa się pod patronatem MEN i ORE. Naszą szkołę reprezentowało trojga uczniów: Mateusz Mółka (klasa IVE), Mariusz Gurgul (klasa IIID) oraz Damian Dulak (klasa IIID). (opiekun – nauczyciel Dariusz Smolarski). Zadaniem uczestników tego etapu było rozwiązanie w czasie 90 minut testu wielokrotnego wyboru składającego się z 25 pytań w zakresie wiedzy dotyczącej branży TSL. Mamy nadzieję, że uczniowie znajdą się wśród laureatów i finalistów etapu III - go…Trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na wyniki….

Autor: D. Smolarski

dyplom

DyplomPCK