Kronika wydarzeń

logo 65

IMG 20181005 115713

5 X 2018r. odbył się V Sądecki Dzień Radości-„nie dołowanie a szybowanie 2018”

pod patronatem Prezydenta Miasta Ryszarda Nowaka. W happeningu wzięli udział uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli: Marioli Karpiel i Marzeny Szczęsnej. Patryk Gadzina z klasy 2 ZSZ przygotował „obraz radości” nawiązujący do 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Grupa wykonała zdjęcia dokumentujące przeżywaną wspólnie radość, które później zostały poddane ocenie przez odwiedzających profil facebook SOIK. Za wszystkie „lajki” serdecznie dziękujemy. Podczas Dnia Radości uczniowie prezentowali przygotowane hasła i w kolorowych strojach spacerowali ulicami Nowego Sącza. W siedzibie CIT nastąpiła prezentacja zespołu przed Jury. Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce i otrzymali atrakcyjne nagrody. Gratulujemy!!!

Autor artykułu: P. Szajewski

dyplom

DyplomPCK