Kronika wydarzeń

SAVE 20181002 052028

W dniu 30.90.2018r obok Centrum Handlowego M1 przy ul. Alei Pokoju 67 w Krakowie odbyła się kolejna akcja

promująca bezpieczeństwo ruchu drogowego organizowana przez Fundację Prodriver z Tarnowa. Jednym z głównych partnerów imprezy był Zespół Szkół Samochodowych w Nowym Sączu. Sekcja Kartingowa działająca w szkole kolejny raz zaprezentowała umiejętności uczniów w prowadzeniu gokartów po wyznaczonym torze. Pokazy cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ludzi odwiedzających stoisko Sądeckiej Samochodówki. Zarówno opiekunowie jak i członkowie sekcji udzielali wielu odpowiedzi na pytania dotyczące sprzętu kartingowego oraz działalności edukacyjnej szkoły. Na pozostałych stoiskach prezentowano między innymi symulator zderzeń, jazdę samochodem z talerzem Stewarta, możliwość symulacji stanu nietrzeźwości przy użyciu alkogogli, samochód rajdowy Honda Civic Teamu J. Smagała i K.Giergiel oraz możliwości techniczne pojazdów Policji tzw. "drogówki". Kolejną akcję tego typu przewidziano na wiosnę przyszłego roku.