Kronika wydarzeń

logo 65

IMG 0580k

8 marca nasza drużyna „Nowosądeckiej Ligii Debatanckiej” wraz z debatantami

z ZSE oraz V LO wzięła udział w wyjedzie na  Mistrzostwa Polski Ligi Debatanckiej w Poznaniu. Opiekunem chłopców naszej szkoły była pani Anna Nowak. Obserwując zmagania uczestników debat nasi reprezentanci mieli możliwość zapoznania się z  formułą  i strategią  odbywających się tam dyskusji. Zdobyli nowe doświadczenia oraz umiejętności retoryczne.
Każdy dzień pobytu w Poznaniu  obfitował w liczne atrakcje. Oprócz  obserwowania zmagań uczestników debat nasi chłopcy mogli poznać najcenniejsze zabytki Poznania oraz historię stolicy Wielkopolski.
Warto zauważyć, że nasza ekipa stwierdziła, iż najlepiej zaprezentowały się drużyny z Małopolski takie jak: II LO w Krakowie, czy też V LO również z Krakowa. Pobyt w Poznaniu był niezwykle miłym wydarzeniem. Wszyscy wrócili zadowoleni.

dyplom

DyplomPCK