Kronika wydarzeń

DSC04022k

W dniu 8 marca pięcioro uczniów z naszej szkoły

– Agnieszka Kowacz IVD, Michał Oleś IVD, Mateusz Mółka IIIE, Mariusz Gurgul IID, Damian Dulak IID, kształcących się na kierunkach: technik logistyk i technik spedytor wzięło udział pod opieką nauczyciela Dariusza Smolarskiego w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Logistycznej, zorganizowanego przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej.  Przypomnijmy, iż konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz policealnych z terenu całego kraju, którzy kształcą się na specjalnościach tj.: technik logistyk i technik spedytor. Inicjatywa cieszy się dużym prestiżem i niesłabnącym zainteresowaniem wśród uczniów pasjonujących się problematyką branży TSL.  Uczniowie mają do rozwiązania branżowy test zawierający pytania otwarte i zamknięte z zakresu wszechobecnej logistyki…Walczą o cenne nagrody, w tym o złoty indeks…

 

 

ZPB przedłużenie certyfikatu