Kronika wydarzeń

Plakat Daniel

Dnia 19.01.2018 r. został rozstrzygnięty konkurs na plakat promujący honorowe

krwiodawstwo w Zespole Szkół Samochodowych.

Złożono do oceny 14 plakatów, wykonanych w różnych programach graficznych. Jury konkursu w osobach: pani mgr Alicji Domagała-Koncewicz i pani mgr Iwony Stein przyznało cztery wyróżnienia. Dyplomy otrzymali: Pierzchała Mikołaj z klasy 1M, Ptak Mateusz z klasy 1M, Wolak Piotr z klasy 1 F, Stasianek Grzegorz z klasy 1B.  Dziękując za udział w konkursie organizatorzy podkreślili znaczenie krwiodawstwa w ratowaniu życia i zdrowia innych i zachęcili uczniów do oddawania krwi, kiedy już będą pełnoletni.

Lista wszystkich uczestników konkursu:

Maciuszek Kamil 1M

Pierzchała Mikołaj1M

Poręba Mateusz1M

Ptak Mateusz1M

Morański Edmund 1F

Szmyd Daniel 1F

Polański Mateusz 1F

Wolak Piotr 1 F

Marcinowski  Jakub 1F

Stasianek Grzegorz 1B

Michalik Mateusz 1B

Polakiewicz Krystian 1a

 

 

ZPB przedłużenie certyfikatu