Kronika wydarzeń

logo 65

IMG 2255

22 grudnia zgodnie z tradycją szkoły odbyło się wspólnie kolędowanie i dzielenie się opłatkiem.

Jest to szczególny dzień, gdyż gromadzi razem wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Dźwięk kolęd i świąteczny nastrój dobiegał z każdej klasy. Na wigiliach z wychowawcami i opiekunami warsztatowymi spotkali się uczniowie poszczególnych klas, aby przy wspólnym stole podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia. Na stołach nie zabrakło tradycyjnych wigilijnych potraw takich jak barszcz z uszkami, pierogi.

O godzinie 9.30 w świetlicy szkolnej rozpoczęła się inscenizacja bożonarodzeniowa w wykonaniu klasy 2 B. Ksiądz Andrzej Remut odczytał fragment Ewangelii. Dyrektor Andrzej Góra złożył uczniom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły życzenia zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Najlepsze życzenia przekazał także przewodniczący Rady Rodziców i przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego.

dyplom

DyplomPCK