Kronika wydarzeń

logo 65

7k

Dnia 08.06.2018 Młodzież naszej szkoły wzięła udział

w VI Otwartych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Województwa Małopolskiego

  1. Bieryt Michał z kl. 3b
  2. Grucela Mateusz z kl. IIA
  3. Budnik Damian z kl. IIIA

Organizatorami byli:

Wydział Lekarski i Nauk o Zdrowiu Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza - Modrzewskiego wraz z krakowskim Pogotowiem Ratunkowym. Udział w Mistrzostwach wzięło 20 drużyn szkół ponadgimnazjalnych województwa małopolskiego. Uczniowie z pełnym zaangażowaniem podjęli wyzwanie, wykazując pełną determinację w ratowaniu ludzkiego życia. Wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami. Drużyna musiała odpowiedzieć na pytania zamieszczone w teście wiedzy oraz udzielinić pomocy osobom poszkodowanym w 5 stacjach rozlokowanych na terenie Uczelni.

Do zawodów przygotowała ich pielęgniarka, instruktor BLS/AED Beata Pasiut.

Opiekunami były: Anna Zabrzeńska oraz Beata Pasiut. 

Tekst i zdjęcia: B. Pasiut

dyplom

DyplomPCK