Kronika wydarzeń

logo 65

IMG 3855k

11.06.2018 odbył się finał I Szkolnego Konkursu Logistycznego, odbywającego się w ramach Festiwalu Logistyki.

Wzięło w nim udział dziewięciu uczniów z naszej szkoły, podzielonych na trzy drużyny. Zadaniem było rozwiązanie problemu logistycznego w pewnej fikcyjnej firmie. W ciągu godziny zegarowej uczestnicy musieli merytorycznie rozwiązać przedstawiony problem i stworzyć prezentację multimedialną. Kolejnym krokiem było zaprezentowanie rozwiązania przed pięcioosobową Komisją Konkursową w składzie: mgr Beata Floryan, mgr inż. Dariusz Smolarski, Mariusz Gurgul, Damian Dulak, Zbigniew Chruślicki . Ocenie podlegały następujące elementy: współpraca w grupie, efektywne zarządzanie czasem, wiedza merytoryczna, umiejętności techniczne związane z tworzeniem prezentacji oraz sposób jej przedstawienia. Uczestnicy musieli ponadto reagować na pytania, które padały ze strony członków komisji. Do problemu podeszli bardzo twórczo i rozwiązania były niezwykle ciekawe i nowatorskie.

Zwycięzcami zostali uczniowie klasy II DE, w składzie:

Joanna Magiera, Arkadiusz Mąka, Kacper Kwiatkowski

II miejsce zajęli uczniowie klasy I DE, w składzie:

Jakub Turek, Jakub Marczyk, Bartłomiej Serafin

III miejsce zajęli uczniowie klasy III DE, w składzie:

Marcin Kucia, Daniel Fryzowicz, Krzysztof Rodak

Nagrody wręczyła Dyrekcja Szkoły w osobach: mgr Andrzej Góra, mgr inż. Maksymilian Zieliński. Ich fundatorem były: Stowarzyszenie „Sądecka Samochodówka”, Politechnika Krakowska, firma ZetTransport, firma Batim, firma Toyota Kobos (Nowy Sącz).

Gratulujemy wszystkim!

Tekst i zdjęcia; D. Smolarski

dyplom

DyplomPCK