Kronika wydarzeń

logo 65

IMG 37681k

7 czerwca w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie autorskie z Michałem Kociołkiem, absolwentem samochodówki

i autorem książki „Projekt życie – nie zatrzymuj się”.  6 lat temu Michał usłyszał od lekarzy: „guz mózgu”. Przeszedł wielogodzinną operację usunięcia glejaka III stopnia oraz chemioterapię i radioterapię. Jego życie zmieniło się o 180 stopni. Teraz potrafi cieszyć się każdą chwilą. Swoim optymizmem zaraża innych, inspiruje i mobilizuje ich do działania. Podczas spotkania wspominał lata szkolne, opowiadał o swojej pasji do motoryzacji i o chorobie. Na zakończenie zdradził, że planuje napisać kolejną książkę. Z wielkim zainteresowaniem uczniowie z klasy I B słuchali historii Michała, a dyskusję prowadzili: Bartosz Jeż i Piotr Klag z klasy III M.

Tekst i zdjęcia: A. Koział-Ogorzałek

dyplom

DyplomPCK