Kronika wydarzeń

IMG 3697k

W ramach Mistrzostw Nowego Sącza Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Samochodowych z młodzieżą w  

świetlicy szkolnej spotkał się zaproszony gość specjalny Bartosz Ostałowski , który pomimo niepełnosprawności został jedynym profesjonalnym kierowcą sportowym.  Bartosz Ostałowski w wieku 19 lat jadąc motocyklem uległ wypadkowi , w którym stracił obie ręce.  Pomimo  tego nie poddał się i realizował swoje marzenia. Skończył rozpoczęte studia na Politechnice Krakowskiej, ma wymarzony warsztat samochodowy. Jest przedsiębiorcą, mówcą motywacyjnym, maluje obrazy.  Najlepiej czuje się w roli driftującego kierowcy sportowego. W trakcie  spotkania  podzielił się swoimi przeżyciami z młodzieżą i opowiadał jak wyglądała realizacja  jego marzeń pomimo niepełnosprawności . Wspomniał o swoim występie w programie „Top Gear” i jak driftował pomiędzy bolidami Formuły 1 ilustrując to filmem ze swojego kanału na YouTube i o  wsparciu, jakie otrzymał od  firmy Inter Cars, w której  ostatnio  został zaangażowany  w kampanii wizerunkowej.