IMG 3478k

29 maja 2018 roku w Zespole Szkół Samochodowych odbył się I Festiwal Logistyki, dedykowany

dla wszystkich uczniów kształcących się w zawodach: Technik Logistyk i Technik Spedytor. W tym roku w ramach Festiwalu przeprowadzony został Konkurs Logistyczny, w którym wzięli udział wszyscy  uczniowie klas: IDE, IIDE, IIIDE, którzy w bieżącym roku szkolnym otrzymali na I okres ocenę minimum dostateczną z każdego przedmiotu zawodowego. Do Finału zakwalifikowały się następujące osoby:

KLASA IDE: Marczyk Jakub, Turek Jakub, Serafin Bartłomiej

KLASA IIDE: Mąka Arkadiusz, Magiera Joanna, (Bukowiec Bartłomiej, Kwiatkowski Kacper – dogrywka*)

KLASA IIIDE: Kucia Marcin, Fryzowicz Daniel, Rodak Krzysztof

Uczestnikom finału przypominamy o zapoznaniu się z regulaminem konkursu, oraz literaturą - dostępne na stronie internetowej szkoły: (http://www.zss-ns.internetdsl.pl; https://www.facebook.com/zssnowysacz)

Informacje organizacyjne:

II ETAP – Finał

1. Dogrywka* odbędzie się 11 czerwca 2018 roku o godzinie 8.00 w sali S3 i będzie trwać 30 minut; wyniki zostaną ogłoszone o godzinie 9.00.
  2. Pozostałych uczestników (finalistów) prosimy o przybycie 11 czerwca 2018 roku na godzinę 9.15 do sali S3.
  3. Eliminacje finałowe rozpoczną się o godzinie 9.30 i będą odbywać się według przewidzianych regulaminem zasad. Uczestnicy finałowych rozgrywek będą zwolnieni w tym dniu z całości zajęć lekcyjnych.
  4. Prosimy o przyjście w strojach galowych.
  5. Należy zabrać ze sobą długopis oraz ołówek.
  6. Wyniki zostaną ogłoszone po zakończeniu eliminacji finałowych i zamieszczone na stronie internetowej szkoły.

Więcej informacji można zasięgnąć u organizatorów:

-  mgr inż. Dariusz Smolarski – przewodniczący Komitetu Konkursowego

- mgr Beata Floryan – zastępca przewodniczącego Komitetu Konkursowego

- Mariusz Gurgul – członek Komitetu Konkursowego

- Damian Dulak – członek Komitetu Konkursowego

- Zbigniew Chruślicki – członek Komitetu Konkursowego

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POMYSLNOŚCI W ELIMINACJACH FINAŁOWYCH!