Kronika wydarzeń

20180510 121317k

10.05.2018r.  klasa I DE odwiedziła firmę Wiśniowski, która od ponad 25 lat funkcjonuje na rynku,

a obecnie jest liderem w Europie w produkcji bram i ogrodzeń. Firma dąży do uzyskania pozycji lidera światowego w swojej branży.Młodzież wysłuchała wykładu na temat funkcjonowania przedsiębiorstwa, jego historii, planów na przyszłość i zasad, jakie przyświecają pracownikom. W pamięć zapadło przesłanie, że małymi kroczkami, ale ciągle trzeba zmierzać do postawionych sobie celów i wierzyć we własne możliwości.Drugim etapem wizyty po wcześniejszym przeszkoleniu BHP była ponad dwukilometrowa wycieczka po halach produkcyjnych i magazynowych, podczas której uczniowie poznali proces produkcji bram i ogrodzeń od początku do końca, a następnie obejrzeli sposób  załadunku na tiry gotowych produktów, które wyruszyły do klientów.Na koniec zrobiliśmy sobie zdjęcie przy profesjonalnej ściance i zostaliśmy zaproszeni na kolejną wizytę. Z pewnością skorzystamy!

Tekst i zdjęcia: B. Floryan

ZPB przedłużenie certyfikatu