Kronika wydarzeń

IMG 3963k

Nareszcie wakacje. To chyba najpiękniejsza wiadomość dzisiejszego dnia.

Oczywiście wszystko zaczęło się bardziej oficjalnie. Uroczysta Msza Święta a potem akademia przygotowana przez Samorząd Uczniowski i uczniów klasy IIIB.Wśród nagrodzonych i wyróżnionych w dniu dzisiejszym byli za najwyższą średnią w nauce:

Marek Bernasiesiewicz z klasy I A, Jakub Marczyk, z klasy I E, Andrzej Serkis z klasy II A, Dominik Kokot z klasy II B, Kacper Młynarczyk z klasy II B, Zbigniew Chruslicki z klasy II D, Mariusz Gurgul z klasy II D, Damian Dulak z klasy II D, Joanna Magiera z klasy II D, Marcin Franczyk z klasy II F, Andrzej Uroda z klasy II M, Krzysztof Rodak z klasy III D oraz Kamil Bugara – 2 b

Nagrody wręczono również sportowcom Marcinowi Lenartowiczowi z klasy 2b, Michałowi Dudczakowi z klasy 2E, Krystianowi Jasińskiemu z klasy I M oraz laureatom szkolnych konkursów i uczniom zaangażowanym w działalność samorządu szkolnego i wolontariatu. Część artystyczną przygotowała klasa IIIB.

Dziś też pożegnaliśmy uczniów klas trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Świadectwo ukończenia szkoły z wyróżnieniem otrzymali: Jan Zwolenik z klasy 3a i Marcin Mikulec z klasy 3f.

Tekst i zdjęcia: P. Szajewski