Kronika sportowa

C7E58B0A 2F32 4E9C 94E7 50D08666FA05

15 stycznia 2020 r. o godzinie 900 w Stacji Narciarskiej Cieniawa po raz kolejny

rozegrane zostały Mistrzostwa Zespołu Szkół Samochodowych w Nowym Sączu w narciarstwie alpejskim i snowboardzie pod hasłem „SPORT PRZECIW PRZEMOCY” w ramach projektu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa. Na starcie stanęło 29-ciu zawodników, którzy rywalizowali podczas dwóch przejazdów. Oto wyniki końcowe zawodów:

Narciarstwo alpejskie – slalom gigant

  1. Waligóra Norbert IM
  2. Poręba Wiktor I A
  3. Wolak Piotr III F
  4. Stawiarski Filip 1 b
  5. Krupa Kacper 1 c

Snowboard:

  1. Pazgan Bartłomiej I E
  2. Liber Patryk II B
  3. Maciuszek Dawid II B
  4. Korkosz Kacper I E
  5. Cholewiński Adrian III M

Zawodnicy otrzymali dyplomy i medale, natomiast zwycięzcy zawodów otrzymali dodatkowo nagrody. Po kilku godzinach zjazdów wszyscy uczestnicy zawodów zostali zaproszeni na posiłek do pobliskiej karczmy, ufundowany przez Dyrektora szkoły Pana Andrzeja Górę. Sędzią Głównym zawodów był Pan Piotr Piwowar, emerytowany, wieloletni nauczyciel
w ZSS oraz sędzia Polskiego Związku Narciarskiego, co zaowocowało perfekcyjnym ich rozegraniem. Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół Samochodowych.

Autor: P. Kożuch