Kronika sportowa

IMG 4940

4 grudnia 2018 r. odbyły się w naszej szkole Indywidualne Mistrzostwa Juniorów w szachach.

 

W mistrzostwach wzięli udział zawodnicy z 12 szkół:  I Liceum Ogólnokształcącego, II Liceum Ogólnokształcącego,  Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych, Zespołu Szkół Samochodowych, Zespołu Szkół Ekonomicznych, Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 7, Szkoły Podstawowej nr 11, Szkoły Podstawowej nr 14, Szkoły Podstawowej nr 18, Akademickiej Szkoły Podstawowej i Katolickiej Szkoły Podstawowej.

Zespół Szkół Samochodowych reprezentowali uczniowie: Rafał Klimczak z klasy II M, Kamil Słowik z klasy II M, Konrad Kozdrój z klasy II D/E, Oliwia Jeleńska z klasy II D/E, Kamil Krajewski z klasy IVM i Miłosz Szarota z klasy IV B.

Nasi zawodnicy w mocnym składzie złożonym  z doświadczonych zawodników zdobyli wysokie pozycje.  Turniej wygrał Miłosz Szarota z klasy IV B. Trzecie miejsce zajął Rafał Klimczak z klasy II M, a piąte Konrad Kozdrój z klasy II D/E.

Gratulujemy!

Autor: A. Koział Ogorzałek